Karya Davet Organizasyon

karya-davet

2016 yılından itibaren iç ve dış mimari çalışmalarını sürdürdüğümüz tesisimiz, 18 şubat 2017 tarihinde düzenleyeceğimiz açılış organizasyonu ile siz değerli Bursa halkının hizmetine sunulacaktır.

Sektördeki tecrübemizden gelen farkımızı misafirlerimize en özel günlerinde hissettireceğimiz için mutluyuz. Sektördeki tüm yeni trendleri bünyesinde bulundurması ve daima yeni fikirlere hizmet edebilecek donanımda olması sebebiyle Karya Davet sizlere hayallerinizin ötesinde organizasyonlar, davetler ve düğünler hazırlayacak…

Bursa’nın nezih bir bölgesinde, ulaşımın çok kolay olduğu bir lokasyonda bulunan tesisimiz, görkemli ve şık görüntüsüyle de misafirlerine kendilerini özel hissettirecek ve keyif verecek bir şekilde tasarlandı.

Misafirlerimize özel tasarladığımız tesisimizde sizlere bir ilki de sunacağız. Kır nikahı konseptini botanik olarak hazırlanmış şık şehir manzarası gören verandamızda sizlere yaşatacağız. 5 yıldızlı otel konforunu kır nikahı konsepti ile birleştirdik ve hayallerinizin ötesinde unutulmaz davetler düzenlemek için hazırız.

Contact